Profil

:: Úvod » Profil ::
 • registrační pokladny a pokladní systémy, prodej a autorizované servisní středisko MF ČR A0173
  CONSULTA, OPTIMA, QUORION, ELCOM, POSIFLEX, ELO TOUCH, POINDUS, SHARP, SINCLAIR, CASIO, SENCOR
 • snímače čárového kódu
  HONEYWELL (METROLOGIC, HAND HELD PRODUCTS), ZEBRA (MOTOROLA SYMBOL), DATALOGIC, METAPACE
 • pokladní tiskárny
  CITIZEN, EPSON, BIXOLON, POSIFLEX, TYSSO, BIRCH, METAPACE, SEWOO, STAR
 • obchodní váhy
  CAS, RADWAG, METTLER TOLEDO, TORREY, DIGI, TSCALE
 • kancelářská a prezentační technika
  CONSULTA BÜROTECHNIK
 • měřicí přístroje pro potravinářský a chemický průmysl
  měření zákalu, koncentrace, nefelometry, turbidimetry, platomonitory
 • výpočetní technika, datové sítě, internet
 • vývoj, výroba aplikací, servis elektroniky

 • Adresa provozovny, kontaktní údaje, mapa

Měřicí technika

Od roku 1991 se zabýváme vývojem a výrobou provozních a laboratorních měřicích přístrojů pro potravinářský a chemický průmysl. Rovněž jsme schopni vyhovět požadavkům na malou až střední automatizaci. Hlavním oborem jsou nefelometrické měřiče zákalu, absorpce světla a ultrazvukové měřiče koncentrace kapalin. Aplikace jsou zaměřeny především pro oblast kvasného průmyslu k filtračním a stáčecím linkám pivovarů a ve vinařství. Zajímavostí je provozní měření koncentrace alkoholu v lihovarech na výstupu z kolony. Podle zájmů zákazníka jsme připraveni řešit i nestandardní požadavky při vývoji a výrobě zakázkové měřicí a automatizační elektroniky.

Při vývoji a výrobě prověřujeme pečlivě všechny součásti, aby naše výrobky byly co nejlépe provozuschopné s dobrými užitnými vlastnostmi. Snažíme se při tom využívat všech nejnovějších informací, zkušeností a konstrukčních řešení. Důraz klademe nejen na kvalitu použitých materiálů, ale i na cenovou přijatelnost.
Věříme, že Vám naše přístroje pomohou při zkvalitnění výroby a při snižování výrobních nákladů.

 

Pokladní systémy, prezentační a kancelářská technika

Dalším naším a v současnosti už hlavním oborem je prodej a servis registračních pokladen a pokladních systémů – elektronické pokladny ECR, sestavy PC POS Windows s dotykovým displejem, pokladní software.
Spolu s pokladnami nabízíme rovněž vhodné digitální obchodní váhy, snímače čárového kódu, pokladní tiskárny, zákaznické displeje, případně jiné příslušenství, abychom byli schopni pro Vás vytvořit ucelený pokladní systém přesně podle Vašich požadavků a navrhnout pro Vás nejlepší řešení.
Pro většinu zboží v naší nabídce jsme přímými obchodními partnery a oficiálními distributory dovozců či výrobců těchto produktů.

Dle požadavků Zákona č. 215/2005 Sb. o registračních pokladnách jsme v roce 2006 získali Osvědčení o autorizaci Ministerstva financí ČR č. A0173 pro prodej a servis certifikovaných typů registračních pokladen a tiskáren s fiskální pamětí obchodních společností CONSULTA BÜROTECHNIK s.r.o., ELCOM Prešov spol. s r. o., FAST ČR a.s., CÍGLER POKLADNY s.r.o. a NEPA s.r.o.

Nyní, po schválení Zákona č. 112/2016 Sb. o evidenci tržeb (ZoET), máme v nabídce osvědčené pokladny a POS systémy, které splní požadavky na elektronickou evidenci tržeb EET.

S tím je samozřejmě možné poskytnout další služby spojené s výběrem vhodné výpočetní techniky, software a jiného příslušenství, včetně instalace, nastavení konfigurace, připojení k datové síti, sdílení, apod.

Specializujeme se zejména na živnostenské, malé a střední provozovny, které ocení individuální a solidní přístup k zákazníkovi.

... pro Váš profit.