Registrační pokladny

:: Úvod » Registrační pokladny ::
Obchodní pokladny
Obchodní pokladny nižší třídy
Pokladna do obchodu střední třídy
Restaurační pokladny
Víceúčelové pokladny QMP
Restaurační pokladny
Dotykové pokladny ECR
Dotykové pokladny QMP
Dotykové pokladny QMP
Kompaktní pokladny PC POS
Pokladny PC POS s dotykovým ovládáním
Dotyková pokladna PC POS

Lze mít otevřený pouze jeden účet a před obsloužením dalšího zákazníka je nutné účet uzavřít. Prodej zboží ve skupinách i po jednotlivých položkách.

Umožňují mít otevřeno několik účtů najednou a obsluhovat současně více zákazníků několika pokladníky. Jsou určeny především pro restaurace a ubytovací zařízení.

Nejvýkonnější dotykové pokladny na bázi QMP software řady Q-Touch, Concerto a ECR POS terminály. Funkce obchodních i restauračních pokladen, dotykový displej (touch screen), provoz v síti. Pro náročné zákazníky, reprezentaci, hotely.

Kompaktní pokladny PC POS s dotykovou obrazovkou. Otevřená platforma PC dovoluje uživateli volnost při výběru operačního systému (Windows, Linux) i aplikačního pokladního a skladového software.

Jaký je aktuální stav legislativního procesu v oblasti registračních pokladen, najdete v sekci Pokladny – legislativa Přejít.

Důležité upozornění: Finanční ředitelství uvedlo dne 10.09.2018 do ostrého provozu nový SSL certifikát od firmy CA DigiCert.
Pokladny QUORION s EET ve verzi 1.24 a vyšší jsou na tuto změnu plně připraveny, pro starší verze je nutné provést aktualizaci software (pro ověření verze software EET zadejte na pokladně v P–režimu kód 6000 a stiskněte PLU/TYPE).
Pro pokladny ELCOM Euro 50TEi a 150TEi byl vydán nový firmware v3.031, který je nutné co nejdříve implementovat do všech stávajících pokladen Euro TEi.
Pokladny, které nejsou aktualizovány na změnu certifikátu, nejsou schopny od 10.09.2018 odesílat účtenky na server EET!

Pokladny OPTIMA QUORION mají vynikající předpoklady stát se Vaším spolehlivým partnerem v podnikání.

Registrační pokladny QUORION (dříve OPTIMA)se vyznačují moderní konstrukcí a designem, velmi příznivou cenou, špičkovou kvalitou, jednoduchým programováním. Pokladny mohou být doplněny o fiskální paměť a nová řada pokladen QMP pak o modul vyhovující požadavkům na elektronickou evidenci tržeb (EET). Pokladny samozřejmě umožňují i provoz bez aktivace fiskální paměti a modulu EET.

K pokladnám je dodáván do češtiny lokalizovaný software pro programování pokladen Přejít prostřednictvím PC. V programu je implementován i jednoduchý sklad, abyste měli dokonalý přehled o pohybu zboží. Vestavěné alfanumerické tiskárny pokladen tisknou na obyčejný nebo teplocitlivý papír, na účtenku vytisknou název firmy, adresu, grafické logo a další informace. K pokladnám je možné kromě počítače PC připojit další periferní zařízení Přejít, např. snímač čárového kódu Přejít, digitální váhu Přejít, externí akumulátor Přejít, externí tiskárnu Přejít, záznamník elektronického žurnálu Přejít do paměťových karet, modem. Většinu pokladen lze provozovat v síti s řídicím počítačem. Práce s velkým množstvím položek zboží (PLU), se skupinami zboží (DPT), přepočet cizích měn, vlastní přizpůsobení klávesnice, elektronický žurnál (EJ) pro uložení kopií účtů a závěrek je samozřejmostí. Při rozhodování Vám možná napomohou i připravené odpovědi na časté dotazy Přejít. Široká škála typových provedení pokladen jistě uspokojí každého.

Pokladny se dodávají v několika typových řadách:

 • klasická řada CR 30/700/2000/2500
  Osvědčená řada Optima programovatelná pomocí programu OptiCash.
 • řada CR 20, QMP 50, QMP 18
  Malé přenosné pokladny s mnoha funkcemi, software na bázi pokladen QMP Lite, programovatelné pomocí programu QProg.
 • ekonomická řada CR 1000/1200, QMP 2000
  Mnoho přidaných funkcí, modulární, software na bázi pokladen QMP, programovatelná pomocí programu QProg. Lze provozovat v síti s protokolem TCP/IP.
 • víceúčelová řada CR QMP 3000/5000
  Pro velmi náročné zákazníky. Progresivní modulární systém umožňuje výběr z různých konfigurací klávesnice, displeje a tiskárny. Lze provozovat v síti s protokolem TCP/IP. Splňuje kritéria pro obchodní i restaurační pokladny.
 • pokladny s dotykovou obrazovkou QTouch, Concerto, Q–POS
  Nejnovější generace víceúčelových pokladních terminálů pro nejnáročnější zákazníky i pro vlastní reprezentaci v moderních provozech, s integrovanou síťovou kartou LAN (komunikační protokol TCP/IP).


Jako přímý obchodní partner výhradního dovozce těchto pokladen do ČR můžeme nabídnout výhodné ceny.


Na dalších webových stránkách se Vám pokusíme dát maximum informací, abyste se mohli rozhodnout, která pokladna bude pro Vaše podnikání nejvhodnější. Pokud zde přesto některé údaje nenaleznete, rádi Vám další informace na vyžádání poskytneme a při výběru pokladny poradíme. Nebo zkuste si prohlédnout stránky výrobce Quorion Data Systems GmbH.