Zdroje novinek

RSS – odběr novinek z webu

Technologie RSS umožňuje odběr novinek přímo z webu pomocí internetového prohlížeče, emailového klienta nebo čtečky RSS. Níže uvedený odkaz zadejte k odběru do RSS čtečky, která Vám zobrazí seznam všech článků. Čtečka pak bude pravidelně kontrolovat nově přidané položky.
Využijte čtečku buď ve svém poštovním klientovi (Thunderbird) nebo nainstalujte některý z doplňků do svého webového prohlížeče (Mozilla Firefox, Google Chrome). Webový prohlížeč MS Internet Explorer již jednoduchou RSS čtečku obsahuje.

Pomocí tohoto zdroje informujeme krátkými články o nově zařazených nabídkách zboží a služeb, o vydání důležitých aktualizací software/firmware pro pokladní systémy a o událostech, které byste neměli přehlédnout.

RSS Odebírání zpráv z tohoto webu pomocí RSS informačního zdroje

Novinky na Google Moje firma

Rovněž pomocí tohoto zdroje informujeme krátkými články o nově zařazených nabídkách zboží a služeb, o vydání důležitých aktualizací software/firmware pro pokladní systémy a o událostech, které byste neměli přehlédnout.

Google My Business Informace a novinky na Google Moje firma

Registrace zasílání novinek

Nabídkové e–maily Vám budou zasílány zpravidla ne častěji než jednou za tři měsíce a velikost jednotlivých zpráv nepřekročí 50 KB. Každý e–mail bude obsahovat krátký návod pro odhlášení odběru takovýchto zpráv. Vaše kontakty nebudeme v žádném případě poskytovat třetím osobám.

Potvrzením registračního formuláře souhlasíte se zasíláním nabídkových e–mailů (obchodních sdělení) ze serveru www.novotny-atrima.com na adresu uvedenou během registrace, a to v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů a zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Firma:
Jméno a příjmení:
Ulice a číslo:
Město:
E–mail:
Měřicí technika:
Pokladní systémy:

Zrušení zasílání novinek

Chcete–li se odhlásit z odběru nabídkových e–mailů, zadejte, prosím, pouze Vaši adresu, na kterou Vám nabídky zasíláme.

E–mail: